Kontakt
Kde nás najdeteNaše přístrojeNapsali o nás

Naše přístroje

Emsella

EMSELLA

BTL EMSELLA pracuje na principu patentované technologie vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetu (HIFEM).

Vysoká intenzita elektromagnetické pole umožňuje dosáhnout supramaximálních svalových kontrakcí. Pacient přitom pohodlně sedí na křesle Emsella.


Exilite

EXILITE

BTL EXILITE™ je progresivní technologie IPL (intenzivní pulzní světlo) pro redukci ochlupení, léčbu akné a omlazující zákroky.

BTL EXILITE™ nabízí navíc jedinečnou podporu regenerace pokožky díky účinkům LED světelné terapie.

Exilis

EXILIS

EXILIS je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání. Díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul dosahuje EXILIS výborných výsledků a právem se mu říká bezbolestná liposukce.

EXILIS se používá pro redukci tukových polštářů, formování těla, odstranění celulitidy, zlepšení elasticity a rejuvenaci (omlazení) pokožky.

X–WAVE

X–WAVE Estetická rázová vlna

X–WAVE je unikátní český výrobek jenž používá v současnosti jako jediný přístroj kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulsů – kmitajících vln (pro jednotlivou terapii se jich aplikuje několik tisíc) a elektrických vlnových forem souběžně přenášených do tkáně.

LipoCryo

LipoCryo

LipoCryo je nejrozšířenější lékařský certifikovaný přístroj na kryolipolýzu. V současnosti se jedná o nejefektivnější neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku.

Více informací o všech našich přístrojích naleznete na www.btl-estetika.cz a www.beneficium.cz.